بررسی مشکلات غرب استان با حضور نماینده مجلس

به گزارش روابط عمومی، جلسه ای با حضور علی حدادی-نماینده ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل بنیاد مسکن البرز، مدیرکل جهاد کشاورزی استان البرز و اعضای شوراهای اسلامی بخش شهرستان های ساوجبلاغ و نظرآباد در سالن جلسات اداره کل بنیاد مسکن استان برگزار شد.

در این جلسه ابتدا مهندس رحیمی زاده مدیرکل بنیاد مسکن استان ضمن تشریح عملکرد بنیاد مسکن در سالهای گذشته، به ابهامات برخی از دهیاران بخش ساوجبلاغ پاسخ داد و در ادامه آمادگی بنیاد مسکن استان را برای همکاری های بیشتر در جهت عمران و آبادانی روستاهای البرز اعلام کرد.

در بخش دیگری از این جلسه اعضای شوراهای اسلامی بخش شهرستان های ساوجبلاغ و نظرآباد به مشکلات و موضوعات مختلف پرداختند و ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته از طرف بنیاد مسکن استان خواستار رفع مشکلات دیگر شدند.

در ادامه حدادی-نماینده مردم شهرستان های ساوجبلاغ و نظرآباد در محجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در برخی از قوانین جهاد کشاورزی و بنیاد مسکن باید اصلاحاتی صورت گیرد گفت: من بعنوان نماینده مردم غرب استان البرز در مجلس شورای اسلامی آمادگی خود را برای پیگیری این تغییرات اعلام میکنم.

وی افزود: در قانون تغییر کاربری اراضی کشاورزی، باید ریشه ای فکر شود؛ اگر می خواهیم مبارزه ای با ساخت و سازهای غیرمجاز داشته باشیم باید نگاه توسعه محور در طرح های هادی داشته باشیم.

وی در پایان گفت: در طرح های هادی نکته ای که خیلی مهم است آنست که  نگاه، نگاه توسعه محور روستایی باشد؛ نگاه توسعه روستا قطعا از مهاجرت روستائیان به شهرها جلوگیری می کند و باعث بوجود امدن تولید واقعی در روستا خواهد شد.


۱۳۹۹ پانزدهم مهر
Bookmark and Share نظرات شماره خبر :210 تعداد بازدید :1362